43-300 Bielsko-Biała, ul. Orzeszkowej 27

Godziny otwarcia: pon-piątek 8 - 18 , sobota 8 - 13

33 811 66 62

Diagnostyka

PARAMETRY GEOMETRII KÓŁ ZNACZĄCO WPŁYWAJĄ NA BEZPIECZEŃSTWO JAZDY,DLATEGO TAK WAZNE JEST ABY OKRESOWO SPRAWDZAĆ PRAWIDŁOWOŚĆ ICH USTAWIENIA.

Posiadane przez naszą firmę urządzenie ML8RTECH stanowi najnowsze rozwiązanie firmy Beissbarth w zakresie komputerowych urządzeń do pomiaru i regulacji geometrii kół.

Pomiar wykonywany jest poprzez układ 8-sensorów zbieżności i 8-sensorów pochylenia, pracujących na bazie wiązki podczerwieni oraz kamer CCD.Zaawansowana technika w połączeniu z wyspecjalizowanym diagnostą umożliwia najwyższą precyzję pomiaru i regulacji.

Baza danych fabrycznych wzorców dla ponad 12.000 pojazdów i 48 producentów pozwala na wykonanie ustawień we wszystkich typach samochodów osobowych,terenowych oraz mniejszych busów.

Uwaga!Jako nieliczni jesteśmy w stanie wykonywać pomiary i regulacje w samochodach wyposażonych w obręcze aluminiowe do 22 cali.

SUPER OFERTA (Patrz promocje)

Jeżeli posiadasz samochód z "drugiej ręki",lub przymierzasz się do jego kupna - Przyjedż na szybki pomiar SYMETRII OSI,który pokaże czy dany samochód nie brał udziału w poważnym wypadku,co zostanie udokumentowane przez protokół pomiarowy.

ZAKRES MIERZONYCH PARAMETRÓW

  • zbieżność całkowita i połówkowa
  • pochylenie kół
  • nierównoległość osi
  • odchylenie geometrycznej osi jazdy od osi symetrii
  • wyprzedzenie i pochylenie osi sworznia zwrotnicy
  • różnica kąta skrętu kół

ZAPRASZAMY!